Sponsorlarımıza
Gözümüz Gibi Bakıyoruz!
Sponsorlarımız ve yüz yüze görüşmelerden sonra uygun niteliklere sahip kişiler arasından seçilen sitemize kayıtlı 3500 ü aşkın sürücümüz arasında bir köprü görevi görerek, Türkiye'de 2005 yılında patentli bir mecrayı başarıyla sunduk.

Ana hedefimiz

Bir taraftan sponsorlarımıza yaratıcı bir mecrayı sunarken, öbür taraftan sponsorlarımızın reklam destekleri sayesinde son derece sempatik ve sürüş keyfi yüksek otomobilleri piyasa fiyatlarının oldukça altında sürücülerimizin hizmetine verebilmektir. Her iki iş ortağımız için yüksek katma değer yaratarak, mecramızı her geçen gün daha etkin bir hale getirmeyi başardık.

Şeffaf Sistem

Sponsorlarımız reklam verdikleri araçları sitemizden takip etme imkanına sahipler; Sponsorlarımız, reklam desteği verdikleri araçların hangi sürücüler tarafından kullanılmakta olduğunu görebilir ve isterlerse bu sürücülerimizle temasa geçebilirler. Reklamlı araçlarımızın daimi trafikte olmasını garanti ediyoruz. Ayrıca, sponsorlarımız, reklam verdikleri otomobilleri sürücülerimizin kullanımına bırakabildikleri gibi, kendi aktivitelerini desteklemek için de kullanabilmektedirler.
Smart For Two araçlarımızın yanı sıra, filomuzda bulunan Mini Cooper ve Suzuki Swift araçlarımızla yeni iş ortaklarımızı referanslarımız arasına katmayı planlıyoruz.
Sizin için üreteceğimiz bir çözüm mutlaka vardır. Bize danışmadan beyin fırtınasına başlamayın.